Doprava ZDARMA již od 500 Kč bez DPH. Dodání pouze v rámci celé ČR při objednávce přes e-shop.


REKLAMNÍ BANNERY
Vyrábíme a tiskneme reklamní plachty, bannery a billboardy

Vyrábíme a tiskneme reklamní plachty a billboardy na velkoplošných tiskových strojích rychle a za nízké ceny. Na výrobu reklamních plachet a bannerů používáme kvalitní materiál „plachtovinu“ o gramáži 450g/m2 až 550g/ m? dle požadavků zákazníka.

Dále v našem sortimentu najdete billboardy, Roll - Up bannery, X - bannery, Plakátové rámy, A - stojany. Kompletní nabídku naleznete v našem eshopu.

Vyrobíme Vám bannery a síťoviny v jakémkoliv rozměru a množství vč. podvaření a okování (uchycovacích prvků). Výhodou reklamních plachet je jejich variabilita použití – v exteriérech na štítech či fasádách domů, na zábradlích, plotech apod., v interiérech na výstavách, prezentacích, v obchodních prostorech...

Nabízíme široký výběr materiálů – klasický PVC banner, backlit banner k prosvětlení, který Vám vyrobíme až do šíře 5 metrů a blockout banner se schopností nepropouštět světlo a s možností oboustranného tisku.

Oboustranně potištěné bannery Vám přináší maximální využití prostoru pro Vaši reklamu jak na ulici, tak v obchodních prostorech. Oboustranné bannery tiskneme několika technologiemi na blockout banner - PVC materiál s neprůhledným jádrem.

Proč reklamní plachtu, banner  od nás?

  • Výroba plachty na mírudle našeho či Vašeho návrhu
  • Tisk plachty na předem zvolený kvalitní materiál 450g/m2 až 550g/ m?
  • Tisk a výroba plachty z dodaného grafického návrhu nebo našeho návrhu dle Vašeho zadání
  • Dodání objednané plachty přímo až k Vám.

Více o reklamních plachách, billboardech a reklamních poutačích najdete v našem eshopu

REKLAMNÍ POUTAČE.

REFERENCE - REALIZOVANÉ ZAKÁZKY 

MGY0Z